Wierszyk dla dzieci na 18 urodziny

Pobierz

18 lat skończone!. Niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!. Zobacz inne życzenia i wierszyki: śmieszne życzenia na 18Wierszyki ; Cytaty ; Błogosławieństwo ; Rocznica ślubu .. Śmiało teraz ruszaj w świat, śmiało żyj i trzymaj szczęście swe za ręce!. Wesel się dziś i śmiej do oporu, a pomysły miej jeszcze lepsze niż miałaś w przedszkolu!. W 18-naste urodzinki życzę Ci wesołej minki, Dzisiaj dajesz ostro czadu, Nie przez żadne Gadu-Gadu, Będzie taniec, będzie muza, Dzisiaj będzie z Ciebie luzak.. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą.. Radości, która dostrzega piękno malutkich wydarzeń… Nadziei, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydają się zbyt dalekie.Znajdziesz wśród nich zarówno zabawne, jak i poważne życzenia, które z pewnością dopasujesz do osobowości solenizanta.. W dniu Twych urodzin, w dniu Twego święta.. Na roczek- czerwony smoczek.. Ocena użytkowników: / 128.. Wkraczając w świat dorosłego życia złóż najlepsze i najserdeczniejsze życzenia na 18tkę.. przez cały czas, jak słoneczko na niebie, bo, nasze Serduszko, kochamy Ciebie.. Więc, życzenia wymarzone, Dzisiaj Ci składamy i imprezkę w planach mamy!Dec 13, 2021Oryginalne życzenia na osiemnastkę to nie lada wyzwanie!. Dziś masz 18 lat!. Niech miłość Cię otacza, a urok Twój wszystkich przeistacza..

Kategoria: Urodziny dzieci.

więc życzenia wymarzone Dzisiaj Ci składamy I imprezkę w planach mamy!. Z okazji 18 urodzin składamy Ci życzenia, wszystkie z nich są oczywiście do spełnienia.. Zastanów się, czy chcesz z okazji 18stki złożyć życzenia śmieszne, poważne, a może rymowane?. Wyślij kwiaty.. Kategoria: Urodziny-18 lat.Życzenia urodzinowe 18 Kiedy wybije 18-tka zaczyna się życie - życzę Ci, żebyś w tym życiu zawsze był na jego szczycie.. Dzisiaj nawet mały smoczek.. Wszystkiego najlepszego kochanemu chrześniakowi życzy Chrzestna z rodziną.. dla kumpla Życzenia na 18 urodziny dla Dziewczyny / dla Ukochanej Życzenia na 18 urodziny dla Brata i Siostry Życzenia na 18 urodziny dla Kuzyna i Kuzynki Życzenia na 18 .By marzenia się spełniały.. Niech anioł Cię chroni przed złem tego świata, a miłość da Ci siłę na walkę z przeciwnościami losu.. Poniżej znajdziesz całe spektrum propozycji!wierszyki na 18 urodziny Moja droga przyjaciółko sto lat sto lat Ci śpiewam w kółko, bo dziś 18-nastka na licznik Ci wbija, ale Twoja energia, dziecięca radość i zapał do życia niech nie przemija.. Z najserdeczniejszymi życzeniami Chrzestny z rodziną Na roczek - czerwony smoczek.Oryginalne wierszyki na 18 urodziny dla chłopaka - 18-ście lat temu ktoś przyszedł na świat Śmieszne życzenia i wierszyki na 18 urodziny Drukuj 18-ście lat temu ktoś przyszedł na świat, bez majtek, butów i innych atrybutów, spełniając rodzicom marzenia i sny..

... Dla dzieci ; Śmieszne ; Złośliwe ; Życzenia .

Sprawdź też inne życzenia urodzinowe.. Dużo siły i dobre serce miej, wciąż się wygłupiaj jak dawniej i dużo się śmiej!Zdrowia, szczęścia, pomyślności, niech od dzisiaj radość gości, lodów, ciastek i słodyczy.. Drogi synu, Kiedy życie się tworzyło.. Ty ucz się byś doszedł do celu, nie zboczył jak robi zbyt wielu.. Przyjmij więc od niego kwiatka.1 day agoŻyczenia na 18 urodziny śmieszne Drogi Chrześniaku, 18-sty wybił roczek, w dorosłe życie zrobiłeś kroczek, niechaj zawsze szczęście Ci sprzyja i to co złe, niech Cię omija.. To właśnie byłeś Ty:) *** Poprzedni artykuł Następny artykułŚmieszne życzenia i wierszyki na 18 urodziny Drukuj Taki dzień się zdarza raz, dziś balanga na full gaz.. Cały powód do radości, Masz już dowód tożsamości!. tego Ci mamusia życzy.. Pomyśl tylko, jak bardzo możesz rozbawić, zainspirować czy wzruszyć solenizanta, wykorzystując tylko zgrabnie ułożone słowa.. Życzę Ci cudownych wrażeń i szczęścia w miłości.. Osiemnaście myszy, co nie lubi ciszy Baz kpiny cienia, Składa Ci życzenia.. A zdrowie i szczęście niech Cię nie mija, by w Twym dorosłym życiu ważna była każda chwila.. przyszedł na twój 4 roczek.. Na 18-nastkę .. Na trzy latka- "Chatka Puchatka".May 5, 2021Jun 17, 2022Jun 14, 2021Jun 13, 2022May 25, 2022Życzenia urodzinowe dla dzieci..

Życzenia na 18 urodziny dla Syna i Córki / dla Dzieci.

2.Jun 18, 2022Wierszyki na 18 Bądź dalej taką fajną dziewczyną, kuś wszystkich swoją miną.. Niech anioł Cię chroni.. Ciesz się życia radością, a ono przyjmie Cię z miłością.Jun 24, 2021ŚMIESZNE życzenia na 18-nastkę jako wierszyki.. Życzenia dla Ciebie: nie zerkaj za siebie, idź śmiało przez życie, podkochuj się skrycie, kontroluj swe żądze, zarabiaj .Jun 24, 2021May 5, 2021Jun 18, 2022Z okazji 18 urodzinek życzę Ci, mój drogi, samych radosnych nowinek, żebyś zdrówko, szczęście i radość miał, marzenia spełniać się nie bał, zawsze dużo się uśmiechał i był wesoły, żeby nowy świat Cię nie przeraził i okazał się odlotowy!. No i wielu, wielu, wielu wielkich przyjemności.. i z kacem nie odpływały..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt