Dziady cz 2 test sprawdzający z odpowiedziami

Pobierz

II - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Dziady cz. II.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Dziady cz 3 test z lektury.. Na co zwrócić uwagę?Która z podanych cech najtrafniej charakteryzuje Konrada z III cz. Dziadów A. Mickiewicza?. za odpowiednik obrzędu Dziadów można by uznać: a) Wielkanoc b) Nowy Rok c) Święto Zmarłych 2.Z której sceny Dziadów cz. III pochodzą następujące słowa: "Nasz naród jak lawa.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Dziady cz. IITest zawiera 23 pytań.. Agnieszka_Fugiel.. Obrzęd dziadów był obchodzony.. Z której sceny Dziadów cz. III pochodzą następujące słowa: "Nasz naród jak lawa Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa, Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi:" Pan Senator Noc dziadów scena .. (lektura obowiazkowa) - test podsumowujacy, plik: -dziady-cz-ii-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.pdf (application/pdf) NOWE Slowa na start!. Rozwiąż test!. A. Mickiewicza Test sprawdzaj ący znajomość lektury- kl. I gimnazjum Adam Mickiewicz, Dziady cz. II Grupa 2 Zaznacz poprawną odpowiedź.. Pytanie 1 /10.. Sprawdź!
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym znaczkiem dostajesz zero punktów.. Wyślij zgłoszenie.. [przypis redakcy ny] Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, Co to będzie, co to będzie?.

1. za odpowiednik obrzędu Dziadów można by uznać: a) Wielkanoc b) Nowy Rok c) Święto Zmarłych 2.dziady cz.II.

Inne testy w tej kategorii: Test Nie ?. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Dziady cz. II - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Dziadów cz. II.. Boska komedia Test Granica Test Mitologia Test Konrad Wallenrod Test Makbet Test Lalka Test Ludzie bezdomni Zaznacz właściwą odpowiedź i odpowiedz na pytania.. 9 Obserwuj autora .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. "Dziady cz. II" - sprawdzian, jakie pytania mogą się pojawić?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Słowa te mówi Hamlet w rozmowie z Horacym w związku z po awia ącym się duchem o ca.. Kiedy powstał utwór?. scena więzienna.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. .Proponuję krótki sprawdzian znajomości "Dziadów cz. II" lub jako sprawdzenie czy powtórzenie do egzaminu.. Pobierz (docx, 13,9 KB) Podgląd treści.. Zgłoś błąd Wyświetleń: 48862.. Dobierz pasujące określenia do nazw bohaterów: skazany za kradzież jabłek, Aniołek, pan wioski, zamarzła z dzieckiem, niesiona wiatrem.Wydanie Dziadów cz. II kompletne bez skrótów i cięć w treści..

Czy te sytuacje Cię ...Kamila Popielińska, Test sprawdzający znajomość "Dziadów cz. Test ze znajomości Dziadów cz. II Adama Mickiewicza.

Przerwij test.. Przygotuj się do sprawdzianu i kartkówki z Dziadów.. Co powinien wiedzieć?. w 1832 roku w 1810 roku w 1864 roku w 1900 roku.. Przetestuj swoją znajomość Dziadów część II.Adam Mickiewicz - Dziady część II Co wiesz o tej lekturze?. Dziady cz. II test wiedzy DRAFT.. Tą lekturę miałem dwa lata temu, a teraz nic nie pamiętam.. Wkrótce mam kartkówkę z Dziadów cz. II.. pycha pokora odwaga cierpliwość: 7.. Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.Dziady cz. II test wiedzy DRAFT.. Co może pojawić się na takim sprawdzianie?. noc dziadów.. a) w Dzień Wszystkich świętych b) w Dzień Zaduszny c) W wigilię Dnia ZadusznychPlik test z odpowiedziami dziady cz 2.zip na koncie użytkownika mybabychunk • Data dodania: 18 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Odpowiedzi do kartkowki gimnazjum dziady czesc 2.. Wraz z kolegami z dawnego Towarzystwa Filomatow w roku 1823 byl przesladowany a w roku 1824 zeslano go w glab Rosji.Plik DZIADY CZ. 2• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test..

Dzięki niemu powtórzysz sobie informacje o dziele A. Mickiewicza, które mogą okazać się kluczowe na przyszłym sprawdzianie lub teście sprawdzającym z "Dziadów".

Która odpowiedź opisuje ostatnie, niespodziewane widmo młodzieńca w II części ,,Dziadów''?. Tagi dla tego testu: lektury mickiewicz, dziady,Test wiedzy z lektury ,,Dziady cz. 2'' Jest mały błąd, ostatanie pytanie, odpowiedzią prawidłową byloby: Bawiła się uczuciami innych ;pSzczegółowy test z wiedzy o lekturze Dziady cz. 2 - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian ze znajomości i zrozumienia lektury "Dziady" cz. II A. Mickiewicza.. Co wiedzieć?. Powrót do testuKatalog testówZałóż własny TEST Twoje odpowiedzi zostały wyróżnione 1.. Salon warszawski.. Dziady.. Tags: Question 18 .Przygotuj się do nadchodzącej lekcji polskiego rozwiązując test zawierający pytania do lektury "Dziady".. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Lista pytań z lektury Dziady cz. II.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Quiz w Poczekalni.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Test sprawdzający znajomość dziadów cz ii Sprawdzian ze znajomości i zrozumienia lektury "Dziady" cz. II A: Zaznacz właściwą odpowiedź i odpowiedz na pytania.1.. Agnieszka_Fugiel 3 lata temu.. answer choicesTest - Seria pytań wielokrotnego wyboru..

Kiedy odbywa się akcja utworu?Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Dziady", część II Adama MickiewiczaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Dziady", część II Adama Mickiewicza.

Sprawdź jak dobrze znasz Dziady cz III Adama Mickiewicza.. Uwaga!. Test: Ojciec Adama Mickiewicza zmarł w: a) 1811 roku b) 1812 roku c) 1814 roku d) 1809 roku .. Dziewica z I cz. "Dziadów" ucieka do książek i marzeń ponieważ: a) szuka ideałów b) jest znudzona życiem .. wszystkie odpowiedzi są .Dziady część III - lista pytań o treść lektury 3.7532467532468 1 1 1 1 1 Rating 75% Celem tego zbioru pytań jest pomóc czytelnikom lektur zwrócić na istotne informacje tkwiące w ich treści, bez których pełne zrozumienie tekstu może okazać się niemożliwe.test > Dziady, część III..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt