Jaka jest dzisiaj pogoda po niemiecku

Pobierz

W takim razie pora przejść do przydatnych zwrotów niemieckich Pada deszcz - es regnetMówienie po niemiecku o zimowej pogodzie: Das Wetter ändert sich von Tag zu Tag.. - Świeci słońce.. Test ze słówek w języku niemieckim dotyczących kultury.. Das Wetter ist schlecht heute./ Dzisiaj jest brzydka pogoda Es ist warm/ heiß./ Jest ciepło/gorąco.. Po niemiecku jest też na to odpowiednie słowo : das Unwetter, czyli coś przeciwnego do Wetter.. Na końcu tradycyjnie dwa przysłowia, a także zadania.. Temperatura wzrośnie do 23 stopni Celsjusza.. Oczywiście pogoda!. - Pogoda jest dobra.. Koniugacja Documents Gramatyka Słownik Expressio.. Więcej.. ", ale też zrozumieć "die Wettervorhersage - prognozę pogody".1 day ago3 days ago polsko niemiecki Jak-52 Jak-7 Jak-9- Jaka jest dzisiaj pogoda?. Tłumaczenie Korektor Synonimy Koniugacja.. Kontakt Polityka prywatności Regulamin .. Zaloguj.Jak jest "jaka jest pogoda?". Pytając o dzisiejszą pogodę używa się czasownika sein: Wie ist das Wetter?. Będzie świecić słońce.. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.. Potocznie jeżeli chcemy powiedzieć, że jest zimnawo, bardzo często mówi się : Es ist frisch.. Tak, żebyście nie tylko potrafili odpowiedzieć na pytanie: "Wie ist das Wetter heute?. - Przy złej pogodzie można się łatwo przeziębić.. Więcej informacji Tłumaczenia Przykłady użycia Tłumaczenia PL Jaka będzie dzisiaj pogoda?.

- jaka jest dzisiaj pogoda.

Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Poniżej znajdziecie najprzydatniejsze słówka za pomocą których będziecie w stanie powiedzieć jaka jest pogoda po niemiecku.. (W Polsce na szczęście pogoda jest łagodna.). Możesz tez powiedzieć: (Strona 3) Es ist kalt.. Odpowiadamy krótko i na temat: Das Wetter ist schön.. [przykład] volume_updie Sonne - słońce die Temperatur - temperatura das Wetter - pogoda die Wettervorhersage - prognoza pogody To najważniejsze słówka dotyczące pojęcia pogoda po niemiecku.. - Potrafię powiedzieć jaka jest dzisiaj pogoda.. Zadanie 2.. Es ist kalt./ Jest zimno.. - Pada deszcz.. Latem świeci słońce.. - Dzisiaj pogoda jest naprawdę przyjemna.. Das Wetter - pogodaStart studying Niemiecki pogoda.. Pytając o pogodę w przyszłości używa się czasownika werden: Wie wird das Wetter?. Powiązane tematy.. - Jest zimno.Wiosną pogoda jest lepsza niż jesienią.. Es ist warm, es ist kalt oder es regnet to najbardziej popularne .Pory roku i pogoda - Po niemiecku.. - Rozmawiamy o pogodzie.. - Dzisiaj jest ładna pogoda w całych Niemczech.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.- Jaka jest dzisiaj pogoda?. Wie ist es draußen?-jak jest na zewnątrz.. - Pogoda zmienia się z dnia na dzień.. - Pogoda jest piękna/dobra/zła.Jaka jest dzisiaj pogoda?. Jak powiemy po niemiecku: Jaka jest pogoda ?Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: pogoda na dziś..

Jaka jest dziś pogoda?

Szkoła - zapytaj eksperta (1552)Das Wetter (pogoda) Słowka i zdania.. po niemiecku?. Sprawdź tłumaczenia słowa "jaka jest pogoda?". Zapraszamy do nauki!. die Wetterverschlechterung- pogorszenie się pogody.. Test:Das Wetter (pogoda)Po lekcjach gramatyki, czas na bardzo praktyczny temat.. pogoda rzeczownik German Witterung Wetterbericht Wetter jest czasownik German sie ist es ist er ist Więcej Przeglądaj według liter A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O Ó P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż 0-9 Pozostałe hasła Polish jak ulał jak urzeczony jak wiadomo jak wyżej jak z bicza strzeliłTłumaczenia w kontekście hasła "Jaka będzie jutro pogoda" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Nie wiem jaka będzie jutro pogoda.. Ilość pytań: 33 Rozwiązywany: 13123 razy Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.. - Pogoda jest zła.. Będzie sucho i ciepło.. po niemiecku volume_up Jaka będzie dzisiaj pogoda?. - Jest ciepło.. - Jest słonecznie.. Każdego ekscytuje i na każdego z nas wpływa, dlatego też warto znać słówka i zwroty związane z pogodą.. - niemieckie tłumaczenie PL "Jaka będzie dzisiaj pogoda?". Es ist windig/ stürmisch.Es w przedstawianych zdaniach jest nieprzetłumaczalne na język polski.. Zaloguj się .. Latem chodzimy chętnie na spacery.. - Jaka będzie pogoda?. Zimą jest zimno.Apr 10, 2022Podobne niemieckie tłumaczenia dla słowa "jaka jest pogoda?".

- jaka jest pogoda dzisiaj?

Es donnert - Grzmi; Es kommt ein Gewitter - Nadchodzi burza; Jak widzisz opisywanie obecnej pogody nie jest takie trudne jakby mogło się to wydawać.Podsumowując - Pogoda po niemiecku.. - Pada śnieg i jest bardzo zimno.. Często mówimy: dziś nie ma pogody, czyli: jest brzydko.. po niemiecku?. Co jest najczęstszym tematem rozmów?. Mówiąc jednak o pogodzie warto poznać więcej zwrotów, dlatego otwórz poniższy filmik:- Tłumaczenie na niemiecki - bab.la "Jaka będzie dzisiaj pogoda?". LEKCJA 16.. Rozumiem!. Można powiedzieć, że jestem Glücklich - szczęśliwy.. der Wetterumschlag- załamanie pogody.. Niemieckiego najszybciej nauczysz się online.. Nie powiemy regnet, ale powiemy: Es regnet - Pada deszcz; Es hagelt - Pada grad; Es schneit - Pada śnieg; Es blitzt - Błyska.. (Jedziemy do lasu, bo jest ładna pogoda.). Jakaś pogoda jest zawsze.. Dzisiaj jest 24 stopnie.. w słowniku polsko - niemiecki Glosbe: wie ist das Wetter?. możesz odpowiedzieć ….. Gdy jednak chcemy precyzyjniej opisać pogodę, możemy posłużyć się następującymi zwrotami: Es ist warm..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt