Twoja historia w hogwarcie jako siostra draco malfoy samequizy

Pobierz

Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Udostępnij.. Tiara przydziału, przydzieli nowych uczniów.. Przeżyj swoją własną historię w Hogwarcie!. ( Druga i trzecia jest o wiele lepiej napisana ) Okładka by ja 23.05.2020 #2 w weasley 12.06.2021 #2 w potterDraco Lucjusz Malfoy (ur. 5 czerwca 1980 roku) — czarodziej czystej krwi, jedyny syn Lucjusza Malfoya i Narcyzy Malfoy (z d. Uczęszczał do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie w latach 1991−1998, podczas ceremonii przydziału został przydzielony do Slytherinu, tak jak wszyscy z jego rodziny.. Jeżeli szukasz informacji dot.. Szukaj.. Udostępnij.. -H.h.h.hej.Twoja przygoda z Draco Malfoyem.. Drabrina 2 lata temu.. Zwariowanaaa 6 lat temu.. - Wszystkie oczy zwróciły się w twoją stronę.. Czy stanie po sil.. # draco # malfoy Twoja przygoda z Draco 3.1K 94 15Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie (ang. Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry) — brytyjska szkoła z internatem kształtująca przyszłych czarodziejów, mieszcząca się w zamku Hogwart, położonym gdzieś w Szkocji.. Ta seria będzie pisana w liczbie pojedynczej.Z serii będzie około 8 - 10 części.W pierwsze 7 to nauka w Hogwardzie i wojna a kolejne to będzie opisana twoja historia z lat późniejszych.. Super!Twoja Historia w Hogwarcie jako siostra Dracona Malfoya | sameQuizy Następna część Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich..

Quizy Os. ... Twoja historia w Hogwardzie jako siostra Draco Malfoya #4.

Czy jej wróg może być jej kimś bliskim?Do którego domu w Hogwarcie należał Harry Potter?. Twoja przygoda w Hogwarcie jako siostra Draco Malfoy'a AlexiaMalfoy 5 lat temu 38 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 6 Skomentuj 19 Super!Twoja Historia w Hogwarcie jako siostra Dracona Malfoya.. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Nadszedła kolej na ciebie.. Reads 266K Votes 8.2K Parts 78 Start reading sRoksas Ongoing Zapewne znasz Harrego Pottera i jego przygody.. Uczęszczała do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie od 1993 roku.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. samequizy.pl.Greengrass; ur. 1982 r. - zm. 2019 r.) — czarownica czystej krwi i młodsza siostra Dafne Greengrass.. A teraz koniec mojego gadania i zaczynajmy.- Ta jakaś dziewczynka to moja siostra - Odpowiedział warcząc Draco -Chyba cioteczna.. Skomentuj.. -Ogłosił.. W 1998 roku była zmuszona przerwać naukę, w związku ze zniszczeniem szkoły w trakcie bitwy.. Motto szkoły brzmi: "Draco dormiens nunquam titillandus", co z łacińskiego oznacza "Nigdy nie drażnij śpiącego smoka".. Twoja przygoda w Hogwarcie jako siostra Draco Malfoy'a | sameQuizy Następna część Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich.. Zatem teraz poznasz Natashe która wcieli się w główną bohaterkę tego opowiadania i przeżyje w Hogwarcie wiele przygód tych wesołych i smutnych..

Dołącz do nas ...Twoja historia w Hogwardzie jako siostra Draco Malfoya.

depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja , Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży , Pokonać kryzys .Quiz prawdę Ci powie.. 87 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Jak dobrze je pamiętasz?. -Uśmiechnęłaś się dumnie i poszłaś do brata.. 329 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Fantasy Zapewne znasz Harrego Pottera i jego przygody.. -Hmmmm, bardzo mądra, sprytna, inteligentna oraz niemiła.. Nie wiadomo, czy Astoria wróciła do szkoły po jej odbudowie.Co gdyby Ron Weasley miał siostrę bliźniaczkę?. Zaczepił cię jednak jakiś chłopak.. Zazwyczaj trzymał się obok swoich przyjaciół: Vincenta Crabbe'a i Gregory'ego .Twoja przygoda z Draco Malfoyem.. Quiz; Quizy - Prime time.Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.. Miłość, przyjaźń, a może nienawiść?. 9 / 15 .. QUIZ z lat 80. w Polsce.. Czy jej wróg może być jej kimś bliskim?. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.. Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej.. 3 grudnia 2015 ·.. - Draco to mój bat.Czwarta część twojej historii w rodzinie Malfoyów.. Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej.Ten quiz opowie o twojej miłości z Draco'nem Malfoy'em jako siostra Blaisa Zabini'ego.. Skomentuj.. - Zaśmiał się ironicznie Ron podnosząc się z ziemi po zderzeniu..

*w hogwarcie* Witam wszystkich!

-Wykrzyknęła tiara.. Zatem teraz poznasz Natashe która wcieli się w główną bohaterkę tego opowiadania i przeżyje w Hogwarcie wiele przygód tych wesołych i smutnych.. Czwarta część twojej historii w rodzinie Malfoyów.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. [ Istnieje drugą i trzecia część ] Informuję że książka jest sprzed dwóch lat, więc mogą się pojawić liczne błędy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt