Przeczytaj odpowiedzi i utwórz pytania wpisz zaimki pytające

Pobierz

KOMPAKT 8, Zeszyt ćwiczeń Strona 70 1 Zadanie 2 Zadanie 3 Zadanie 4 Zadanie 1.. Chemia 32.. Wykonaj ćwiczenie 1 str 93 w podręczniku.. Pytania .. - Do torby szkolnej.. Przy tworzeniu pytań pojawia się dodatkowe słówko (operator).. 3 str. 80 podręcznik klasa 4Przeczytaj odpowiedzi i utwórz pytania.. Szkoła - zapytaj eksperta (1161) Szkoła - zapytaj eksperta (1161) Wszystkie (1161) Język angielski (736) Język polski (206) Matematyka (219 .1.. - In die Schublade.W-Fragen, które zaczynają się zaimkiem pytającym - " Wer bist du?". jaki?. Wszystkie lekcje, fiszki, quizy, filmy i animacje są dostępne po zakupieniu subskrypcji.pytania w Present Simple.. Dobierz właściwe formy pytające spośród podanych poniżej tak, aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wpisz zaimki osobowe w celowniku z zadania 6 .Wiedza o kraju- zapisz pytania i napisz odpowiedzi!. Nona - Proszę o opisanie po angielsku .. Posłuchaj wiersza i odpowiedz na pytania, Przeczytaj wyrazyz ramki, zapisz je do słowniczka i zapamiętaj.. (Proszę powiedz mi, czego ona ci nie mówiła) I don't know why she isn't happy.Przeczytaj maila, z którego usunięto zaimki i partykuły pytające.. ( Jak ma na imię twoja mama?). Szkoła - zapytaj eksperta (1430) Szkoła - zapytaj eksperta (1430) Wszystkie (1430) Język angielski (790) Język polski (327) .Piszemy w zeszycie same odpowiedzi..

Potem napisz odpowiedzi na te pytania.

Ja/ Nein Fragen, czyli pytania zamknięte, na które odpowiada się tak/ nie - "Bist du traurig?". Wykonaj ćwiczenie 2 str 93 w podręczniku.. Ćw.2 Podpisz obrazki.. Ćw.5 Uzupełnij zdania podanymi słowami.Ćw.3 Odpowiedz całymi zdaniami na pytania.Następnie napisz kolorem w zeszycie: I'm sad - Jestem smutny, I'm worried -Jestem zmartwiony, I'm angry - Jestem zły, I'm scared - Jestem przestraszony.. Uwaga: w trzeciej osobie w pytaniu nie dodajemy końcówki -s do czasownika głównego .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj odpowiedzi i napisz pytania.. Tworząc pytania szczegółowe musimy wiedzieć o co chcemy zapytać, czyli jakiej odpowiedzi się spodziewamy.Zarejestruj Zaloguj Klasa 8 szkoły podstawowej Przedmiot Język niemiecki Wybierz książkę Das ist Deutsch!. Słowo to nie ma tutaj swojego znaczenia, pełni rolę wyłączne pomocniczą.. Gdzie wkładasz komórkę?. Ćwiczeniówka ćw.. 1. sich erinnern / du /wo/ Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: buziakk 17.5.2010 (18:03) Utwórz jak najwięcej nowych słow z podanych rzeczowników i zapisz ich Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 3 rozwiązania: autor: Edziaa11 18.5.2010 (16:38) Angielski zad.. zdanie twierdzące: osoba+czasownik(+s)+reszta zdania pytanie: do/does+osoba+czasownik+reszta zdania przeczenie: osoba+do/does+not+czasownik+reszta zdania .Zapisz przykłady 3-4 zaimków na tablicy..

Ćw.1 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

Przeczytaj pocztówki z zadania 2 i odp na pyt angielski.. Pytania .. 8.Tak jak w innych zaimkach pytających, w hvilken nie czytamy pierwszego "h", dlatego wymowa brzmi [vilken].. Samo yes lub no nie jest elegancką odpowiedzią na pytanie ogólne.. W odpowiedzi na pytanie jak często?, odpowiedz określeniem częstotliwości z tabelki zgodnie z prawdą.Przeczytaj tekst ułóż pytania i napisz krótkie odpowiedzi język angielski strona 51 zadanie 5.. Pytania z przyimkami - " Wo r auf freust du dich?. Question from @Rafalwawrzynczox94r0 - Gimnazjum - Język angielskiPytania pośrednie zamiast zdania twierdzącego mają formę zdania przeczącego, np.: I really want to know why you haven't slept in your room.. Zaimki Zaimki Zaimki Zaimki Zaimkiosobowe wskazu­ pytąjąco- dzier­ przeczące względne żawcze jące 236. .. Utwórz zdanie pytające i odpowiedz na nie.. Rozwiązań .Zapisz Zyskaj dostęp do setek lekcji przygotowanych przez ekspertów!. W trzeciej osobie pojawia się końcówka -s i otrzymujemy does.. Treść .5.Wybierz swoją rolę Uczeń/Student i wpisz datę urodzenia 6.Kliknij Załóż konto 7.Na skrzynkę mailową otrzymasz link, kliknij 8.Przejdź po rejestracji na Praca domowa:podr.str.34 ćw.2(dopasuj zdania do rysunków),ćw.3(odszukaj wyrazy),ćw.5(połącz zdania),ćw.6(ułóż pytania i udziel krótkich odpowiedzi .Pytanie: wpisz właściwą odpowiedz present perfect past simple Odpowiedź:2 where 3 didn 39 t play 4 who 5 which ..

Wpisz zaimki pytające.

Użyj wyrażeń podanych w nawiasach: Zad 3.. W e-mailu do koleżanki z Anglii: • napisz, co będzie można zobaczyć na targach, i. Kazde z podanych zdan pojedynczych przeksztalc na odpowiednie zdanie złożone z podrzednym orzecznikowym i zapisz.. Fizyka .. Ćw.4 Napisz przeczenia w czasie Present Simple.. Rozróżniamy następujące zaimki pytające (tabela poniżej): Who.. Ona jest niebieska.Zaimki pytające służą do tworzenia pytań szczegółowych (o pytania szczegółowe): what?. Ćw.3 Uzupełnij zdania wyrażeniami z ramki i czasownikiem z końcówką ing.. Zawsze bylem samotnikiem.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Na pytania z hvilken można odpowiadać na różne sposoby, w zależności od kontekstu.. Mając na myśli "jaki", najczęściej odpowiesz przymiotnikiem, np: Hvilken farge er din kjole?. -Zawszę liczę na pomoc brata.. Krótkie odpowiedzi są reakcją na pytania ogólne, czyli takie, na które można odpowiedzieć tak lub nie.. Uwaga: jedno pytanie nie pasuje do żadnego zdania.. 3 str. 80 podręcznik klasa 4 Przeczytaj odpowiedzi i utwórz pytania.. Język angielski (190) Biologia 34.. 4 (Dopisz formę przeszłą czasowników) i 5 (Napisz pytania w czasie Past Simple i krótko odpowiedz) str. 32.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Nad odpowiednimi wyrazami zapisz pytające i nie zaimki?. F • Przeczytaj uważnie podane odpowiedzi i zwróć uwagę na rodzaj tych zdań/wypowiedzi..

Wpisz właściwą odpowiedz present perfect past simple zaimki 1.

J. Angielski zad.. 6.6.2022 (20:13) Zadanie 14.. 165.255 Przypomnij .Bank filmów z kartami pracy / Klucz odpowiedzi.. (Naprawdę chciałbym wiedzieć dlaczego nie spałeś w swoim pokoju) Please tell me, what she wasn't telling you.. Wpisz zaimki .Utwórz pytania do podanych zdań stosując zaimki pytające: wie, wann, wer, wo, woher, was, wen.. Salut Claire, J'ai appris que tu pars en .Krótkie odpowiedzi w języku angielskim.. Twoja szkoła organizuje targi naukowe.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Dlatego mój dom jest cichy i spokojny.Zad 2. rozwiązane 3 Przeczytaj odpowiedzi i utwórz pytania.. "Zadaj pytanie; Zadania / Język angielski.. (0-10 pkt.). ( Jaka jest dzisiaj pogoda?). Alex take the train with?Pytania przy ich użyciu tworzymy w sposób następujący: Zaimek pytający + czasownik + rzeczownik / reszta zdania.. Musimy jeszcze użyć czasownika, za pomocą którego pytanie zostało zadane (będzie to np. operator, czasownik modalny lub .wpisz podane związki wyrazowe do odpowiednich rubryk tabeli; Ostatnie Odpowiedzi.. Jakiego koloru jest twoja sukienka?. (krótkie zdania) Proszę o… Roberta - Proszę o opisanie po angielsku ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt