Moja rodzina sklada sie z po niemiecku

Pobierz

pochodze z polski , mieszkam w Zamosciu Interesuje sie sportem i kuchnia polska jestem mila i szczera .. Uwielbiam spędzać czas ze swoją rodziną np, jedząc wspolnie obiad, jadac na wycieczki czy chodzic do kina.Prosiłbym o opis rodziny po niemiecku!. Pracuje w Sklepie Medyczny .. Mama ma na imię Danuta.. Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Jak jest po niemiecku "moja rodzina składa się(przez geben) z 4 osób:mojej mamy, mojej siostry, mojego taty i mnie."?. Uwielbia sport i czasami oglądamy razem mecze.Kto umie to przetłumaczyć na j.niemiecki .. To są: moja mama, mój tata, mój brat, moja siostra i ja.. moja mama nazywa się hanna.ona ma 55 lat i pracuje w piekarni.uważam ją za bardzo mądrą i tolerancyjna kobiete,moja mama interesuje sie roslinami.. Składa się z mamy, taty, wujka, dwóch babć i dziadka.. Moja najbliższa rodzina jest średnia.. Żony Ani, 2 córek i 1 syna.. Moja rodzina składa się z 6 osób : moich rodziców, moich dwóch sióstr, mojego brata i mnie .mam prosbe trzeba mi przetlumaczyc opis rodziny po niemiecku Mam na imie agnieszka mam 19lat ucze sie .. Żony Ani, 2 córek i 1 syna.. Jest szczupły i wysoki.. Autor: ~jarek1 Dodano: 27.11.2011 (09:54) Prosze o przetłumaczenie tekstu (na jutro):Moja rodzina składa sie z trzech osób.Ja mam 11 lat.Mój tata ma 48 lat a, mama 53 lata.Tata pracuje w drukarni, mama jest pracownikiem biurowym.Mamy .W jaki sposób przenieść tłumaczenia do Trenera słownictwa?.

Moja rodzina sklada sie z 4 osób.

Moi rodzice nazywają się Beata i Rysiek , mój tata interesuje się fotografią a moja mama turystyką .Musisz przetłumaczyć "MOJA RODZINA MIESZKA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. opis ma zawierac: w co jest sie ubranym, kolory ubran i czy jest sie wysokim czy niskim.. Z GÓRY DZIĘKUJE BARDZO .Opis moje rodziny po niemiecku moja rodzina składa sie z 5 osób.to są: moja mama, mój tata i dwie moje starsze siostry.. Moja mama nazywa się Anna.. Mam 47 lat.. Bardzo cieszę się że mogę z nimi wszystkimi mieszkać i żyć.. Według mnie życie w samotności jest trudne straszne i nudne.. Pracuje jako Magazynier.. Moja rodzina składa się z: 2 rodziców, 2 rodzeństwa +1 ja, 3 psy, 1 kot.. mieszkam na wsi, mam duży dom jednorodzinny, lubię wędkować, Moja pasja to kolarstwo, mój tata ma 33 lata, moja mama ma 33 lat, mój brat ma 2 lata, mój brat ma 12 lat, ja mam 13 lat, DODAJCIE TEŻ COŚ OD SIEBIE COŚ TAM O RODZINIE.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "MOJA RODZINA MIESZKA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Opisz swoja rodzinę po niemiecku informacje moja rodzina składa się z 2 osób ;mama i ja.pochodzimy z polski .mieszkamy w Tomaszowie moja mama ma na imię ewa .ma 39 lat.moja mama lubi gotować, grać na komputerze i lubi zwierzęta .ona nie lubi tańczyć i śpiewać .moja mama jest bardzo pomocna i kochana.ja mam na imię Ola .mam 14 lat .ja lubię grać na komputerze , słuchać muzyki i .Zadanie: mógłby ktoś sprawdzic i ewentualnie poprawić moja Rozwiązanie:mój niemiecki nie jest rewelacyjny,ale kilka rzeczy rzuca się w oczy w pierwszym zdaniu und mich a nie mir składa się z kogo czego w drugim zdaniu jest 2 razy leben wg mnie powinno być wohnen und leben ich liebe die zeit mit meiner familie verbringen zum beispiel wir essen zusammen mittagessen, gehen auf reisen .Musisz przetłumaczyć "MOJA WŁASNA RODZINA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

Moja najblizsza rodzina sklada sie z 3 osob .

Mam do napisania list w języku niemieckim, na temat Mojego balu studniówkowego.Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa sklada sie z w słowniku online PONS!. Córka Kasia ma 22 lata, córka Magda 23 a syn… Witam!. Żony Ani, 2 córek i 1 syna.. Zamiast wybierania poleceń z menu kontekstowego, możesz wykorzystać skróty klawiszowe "Ctrl-C" i "Ctrl-V".Witam ma do napisania list po niemiecku ;) opis rodziny Mam na imie Jacek.. Żony Ani, 2 córek i 1 syna.. Mam 47 lat.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Witam ma do napisania list po niemiecku ;) opis rodziny Mam na imie Jacek.. Moja mama pracuje jako bankowiec.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "MOJA WŁASNA RODZINA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Aby skopiować tekst z dowolnej aplikacji, zaznacz tekst i prawym przyciskiem wybierz polecenie "Kopiuj", a następnie wskaż kursorem pole tekstowe mTranslatora i w podobny sposób wybierz polecenie "Wklej".. Mam również siostrę , która ma 10 lat.. Córka Kasia ma 22 lata, córka Magda 23 a syn… Opis nieudanego wyjazdu obojetnie gdzie , po niemieckuZobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Jak jest po niemiecku ,, składa się z czterech osób"?Mam 47 lat..

tłumaczenie: Moja rodzina składa się z pięciu osób.

Brales udzial w imprezie organizowanej przez twoich znajomych w liscie do kolegi z niemiec 1 podaj okolicznosci zoorganizowania imprezy 2 opisz lokal w ktorym byla… Napisz po niemiecku list .Witam ma do napisania list po niemiecku ;) opis rodziny Mam na imie Jacek.. Mój tata ma na imie tadeusz.Jest wysoki i szczupły.. Moja rodzina składa się z 5 osób: mama, tata, siostra, brat i ja.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Moja rodzina sklada sie z 4 osób.. Tata jest kierowcą.. Moja rodzina sklada sie z 4 osób.. Jest niska i pracowita .. interesuje sie gotowaniem .. Prosze o .Po szkole; Szukaj; Szkoła podstawowa » Język angielski.. Mam 47 lat.. Ona ma 55 lat i pracuje jako sekretarka w międzynarodowej firmie.Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Moja rodzina sklada sie z 4 osób.. Pytania .. Zebrane słownictwo ukMay 14, 2022 Zawsze mogę z nią porozmawiać o wszystkim.. Moja starsza siostra Natalia ma 14 lat i interesuje się koszykówką natomiast moja młodsza siostra nazywa się Maja i ma 4 lata .. Treść zadania.. Starszy brat ma na imię Patryk .. Dodaj do ulubionych Drukuj.. Ma 39 lat i jest bardzo miłą i mądrą osobą.. z zawodu jest glazurnikiem.na codzien układa płytki i robi inne tego .Meine Familie ist nett und sympathisch.. Córka Kasia ma 22 lata, córka Magda 23 a syn… Napisz list po niemiecku !.

moj brat ma na imie ...Opis rodziny po niemiecku.

Podczas korzystania ze słownika zbieraj słówka, które chciałbyś później poćwiczyć.. Interesuje się motoryzacją.Ułozyć po jednym zdaniu z każdym słówkiem.nutrition-odżywianie,nutritions-odżywczy,nutrients-składniki odżywcze,mannutrition-niedożywienie,brain-mózg,gut-jelito,to digest-trawić,indegistion-niestrawność,digestive-herbatniki,grease-tłuszcz,greasy-ociekający tłuszczem,chimps-szympansy,a reason-powód,leaves-liście,pechish-trochę głodny,to loathe-nie lubić,mug-kubek,peanut .przetlumacz na niemiecki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt