Jak ustawić opis na discordzie

Pobierz

proste.Jeśli chcesz zgłosić kogoś na Discordzie za pomocą urządzenia z systemem Android, musisz wykonać następujące czynności: Na początku otwórz aplikację Discord na swoim smartfonie lub tablecie.. Skorzystaj z tych wskazówek: Nazwy mogą mieć maksymalnie 73 znaki.. Możesz to zrobić z poziomu strony Ustawienia profilu na Patreonie, gdzie znajduje się opcja odłączenia kont Discord i Patreon.. Zależy aktywność, która biegnij na platformie, możesz umieścić sytuację aby Twoi znajomi wiedzieli, co robisz.. Gdy dodasz już opis, możesz także skorzystać z dodatkowych opcji takich jak oznaczenie znajomych, dodanie lokalizacji czy opublikowanie posta jednocześnie na Facebooku, Twitterze czy .. Zaufało nam wiele tysięcy serwerów, setek tysięcy użytkowników.. Wpisz adres e-mail grupy.. Ręczne ustawienie.. Wybierz "Ustaw status niestandardowy", jeśli chcesz to zrobić.. Oferuje bardzo dużo ciekawych komend, m.in: 4fun na otarcie łez, moduł muzyczny, funkcjonalne komendy, sprawdzanie tekstu piosenek i wiele, wiele innych!. W przypadku kiedy mamy nick inny niż na forum klikamy na strzałkę w dół znajdującą się przy nazwie serwera i z menu wybieramy opcję Zmień Pseudonim.. Oto, jak możesz dezaktywować tę funkcję i zwiększyć swoją prywatność podczas grania.. Jeśli wyświetli się więcej niż jedna domena, wybierz odpowiednią z listy.Jak Mieć Tło Na Discordzie..

?| Powitania, w naszym bocie możesz ustawić powitania jak i pożegnania a w nich kolor embeda, tekst witający, zmienne, kanał i wiele wiele więcej.

Włącz nakładkę Discord na PC, jeśli się nie pojawia.. Masz cztery opcje: Dzień jak co dzień.Tekst na Discordzie można formatować na różne fajne sposoby"` 3) Teraz, żeby zrobić pochyłą czcionkę dajemy jedną * *Tak piszemy kursywą* Jeśli chcemy pogrubić ** **Tak piszemy pogrubioną czcionką** A jeśli chcemy połączyć pogrubienie z pochyłym *** ***A może macie ochotę na mix kursywa i pogrubiona?. czytaj opis dzięki za obejrzenie mojego materiału myśle że wam się spodoba jeśli tak to zostaw suba z dzwonem i łapke dla zasięgu dobijemy 20 subów jeśli dołączcie do naszego discorda link: discord.gg psabbbe.Nazwa grupy.. Podobnie, gdy zobaczą twoją sytuację, mogą rozpocząć rozmowę na temat: ciesz się tą samą treścią .Rozwiń Opis JAK USTAWIĆ STATUS "W GRZE" | DISCORD Wciśnij, a nie pominiesz żadnego mat.Po dołączeniu do serwera znajdziemy się w kanale #lobby gdzie podane jest co należy zrobić.. Wyloguj się z Discorda.. Przejdź do menu "Ustawienia użytkownika" (klik na koło zębate w lewym dolnym rogu interfejsu), a następnie wybierz "Skróty klawiszowe" z listy.Jak Zmienić Zdjęcie Profilowe Na Discordzie..

dzisiaj ...Jeśli chcesz, możesz również ustawić parametry, takie jak zmiana rozmiaru awatara, wyświetlanie nazw jako użytkowników, między innymi w tej sekcji.

Kliknij na swoim obrazku profilowym w lewym dolnym rogu aplikacji, następnie wybierz opcję Ustaw status własny.. Możesz najechać na pole Discorda w nagłówku profilu i sprawdzić czy nazwa jest poprawna.Po kliknięciu na ikonę emotikony po prawej stronie pola tekstowego wyskakuje takie oto okienko: Na górze jest wyszukiwarka emoji, po prawej stronie wyszukiwarki, klikając na emoji "Ok" można zmieniać kolor skóry wybranych emoji.. Wpisz nazwę, która identyfikuje grupę na listach i w wiadomościach.. pamiętaj aby zasubskrybowaĆ mój kanał z dzwoneczkiem aby nie przegapić kolejnych materiałów rozwiń opis linki: siemka!. Czasami jednak informacje o nakładce nie są wyświetlane poprawnie.Krok 4.. Wróć do strony Ustawienia profilu i kliknij przycisk Połącz obok Discorda.. Możesz nawet użyć niestandardowych emoji z serwera, jeśli posiadasz Nitro lub Nitro Classic!. Możesz go również zmienić, ustawiając go z powrotem na stan domyślny, taki jak Online lub Nie przeszkadzać.Aby skonfigurować serwer, należy w Discordzie udać się do menu "Ustawienia", klikając prawym przyciskiem myszy na ikonę serwera i wybierając "Ustawienia".wchodzisz w ustawienia konta> game activity>dodaj grę(wybierasz np. google chrome jażeli masz odpalone)>zaznaczasz nazwę tej gry, usuwasz, wpisujesz swoją..

Uwaga:Podobnie jak w aplikacji komputerowej, możesz ustawić swój status na jeden z czterech ustawień wstępnych: "Online", "Bezczynny", "Nie przeszkadzać" lub "Niewidoczny".

Teraz kliknij Zmień status, a pojawi się ikona X, co oznacza usunięcie lub wyczyszczenie statusu.. Aby zmienić status, po prostu kliknij na swoim awatarze w kliencie: Pojawi się lista ze statusami do wyboru.. Sprawdź sam Prefix podstawowy to.. Kiedy już przerobisz swój plik graficzny, kliknij przycisk Dalej.. Krok 2 : Kliknij przycisk Połącz obok aplikacji Discord.. Oferujemy kilkaset ciekawych .Krok 1.. Krok 5.. Jak wylogować się z Discorda.. Używaj nazw, które ułatwiają zrozumienie celu grupy.. Pojawi się możliwość dodania treści posta, w tym np. #hasztagów.. Wystrzegaj się takich słów jak "Community", "Polish", "Polska", "PL", "Discord", "Fun", "Serwer", "Gaming" czy "Games".odpowiedział (a) 20.02.2018 o 09:52. a wiec odpalacz discorda tylko program nie w przeglądarce i wchodzisz w wstawienia użytkownika tam wchodzisz w zakładkę "gry" i włączasz "wyswietl aktualnie działającą grę status" i juz.Bot to wtyczka, która działa na twoim serwerze i zapewnia dodatkowe funkcje, takie jak muzyka, czat, żarty, randki i inne radosne interakcje.. Jeśli gra korzysta z funkcji Rich Presence Discord, Twoi znajomi mogą nawet zobaczyć, gdzie jesteś w grze.. Krok 3: Po połączeniu kont Patreon i Discord nasza integracja przypisze Ci rolę przydzieloną do danego progu.Discord automatycznie pokazuje Twoim znajomym gry, w które grasz.. Gdy skończysz, po prostu naciśnij Esc.. Krok 2.. Po wykonaniu czynności opisanych w lobby czekamy na przyznanie rangi przez Oficera.Kliknij ikonę profil w prawym dolnym rogu aplikacji Discord.. Kliknij na emoji, aby dodać emoji do swojego statusu.. Adres e-mail grupy.. W menu "Stan niestandardowy" wpisz stan w polu "Ustaw stan niestandardowy".Discord ma 4 osobne statusy pozwalające na określenie twojej widoczności dla innych i pozwalających na niezakłócanie spokoju, jeśli masz taką potrzebę.. Dodaj bota na swój serwer i korzystaj z niego razem z setkami innych użytkowników!. Wybierz menu w lewym górnym rogu, rozwiń Preferencje i kliknij Kanał, aby wyświetlić swoje ustawienia.editBOT - czyli najszybciej prosperujący i rozwijający się innowacyjny bot na platformie discord.. Krok 4.Discord, jak w zasadzie każdy program, najłatwiej jest obsługiwać za pomocą skrótów klawiszowych.. Krok 3.. Stuknij w ikonę profilu w prawym dolnym rogu ekranu i przejdź do menu "Ustawienia".. Boty są generalnie tworzone w Javie, Pythonie lub C ++ i zintegrowane z Discord, gdzie inni użytkownicy mogą z nimi wchodzić w interakcje za pomocą poleceń na czacie.Krok 1: Zaloguj się na konto Patreon i przejdź do zakładki Aplikacje na stronie Ustawienia profilu.. I klikając gousunąłeś swój status Discord Custom.. Przewiń w dół i znajdź .Przede wszystkim takich, które zawierają słowa często używane na Discordzie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt